Każdy wie, że czas to pieniądz i szukanie artykułów, które mają nie wiadomo ile ,,nawalonego” tekstu jest nudne, poza tym tak naprawdę nie wiemy, jak długo zajmie nam czytanie danego tekstu. Z jednej strony jest to dosyć mądre, ale z drugiej nie można mieć zawsze wszystkiego podanego na srebrnej tacy, ponieważ w prawdziwym życiu może się okazać, że się na takiej sytuacji po prostu przejedziemy. Ale my dzisiaj nie o tym, z racji tego że dziś piątek, przygotowaliśmy dla was 5 ciekawostek o bukmacherce!

5 ciekawostek na temat bukmacherki

1 Poprzedni ustrój polityczny kontra bukmacherzy

Nie będziemy wam tu opowiadać o poprzednim ustroju politycznym, z racji tego że te osoby które chcą się dowiedzieć, to się same o nim dowiedzą, nas przecież interesuje bukmacherka, nieprawdaż? Więc, wracając do tematu bukmacherki, musimy sobie przypomnieć, że ustrój polityczny tamtych czasów w Polsce nie był przechylny żadnej formie hazardu logiczne jest też to, że zakłady bukmacherskie albo nie istniały, albo były nielegalne.

2 Temat tabu – bukmacherka?

Bardzo rzadko można usłyszeć rozmowy na temat bukmacherki, (no chyba że jesteśmy w odpowiednim gronie osób) w barach, restauracjach bądź innych miejscach, gdzie ludzie się spotykają, aby ,,obgadać swoje sprawy”. Chociaż z drugiej strony, czasami można dojrzeć kogoś, kto trzyma kupon w rękach oglądając mecz ekstraligi bądź innego sportu w barze. Chociaż raczej zapewne są to początkujący gracze. Skąd ta pewność? To bardzo proste, doświadczony gracz zakładów bukmacherskich zawsze stara się trzymać swoje emocje na wodzy i nie reagować emocjonalnie na jego typy bukmacherskie. No i poza tym zazwyczaj obstawia z domu.

Wolny czas – to czemu nie bukmacherka?

Wiadomo, pierwsza myśl, (posiadając sporo wolnego czasu) jaka jest na początku to ,,nie chce mi się”, ale jeśli zaczniesz cokolwiek ze sobą robić, to jesteśmy prawie pewni że poczujesz satysfakcję z samego chociażby faktu, że ruszyłeś/aś się z kanapy (bądź łóżka). Wiedza zdobyta z naszych pasji (gry komputerowe bądź sport) pozwoli nam na skuteczne typowanie wyników, ale zanim to zrobimy, powinniśmy przede wszystkim wiedzieć, czy posiadamy cechy dobrego typera. Dlaczego akurat mamy takowe cechy posiadać? Powód jest bardzo prosty, ponieważ jeśli ich nie posiadamy, szansa na to że cokolwiek wygramy na zakładach bukmacherskich, jest bardzo niska, a nikt nie lubi przecież przegrywać, prawda?

Jak wyglądały pierwsze telefony ,,mobilne”?

Pierwsze ,,mobilne” aparaty telefoniczne, które pojawiły się na rynku były wielkości walizki, później dopiero pojawił się telefon zwany DynaTAC stworzony przez Motorolę, zrewolucjonizował on wtedy rynek. Ważył prawie 2kg i był wielkości cegły.

Jak bogaci musimy być, aby założyć własną firmę bukmacherską?

Na pewno w tym wypadku nie możemy być biedni, ponieważ osoby które chcą założyć firmę bukmacherską, powinny być raczej miliarderami, ponieważ minimalna wysokość kapitału zakładowego spółki (czyli w skrócie to ile spółka ma na koncie środków) nie może wynosić mniej niż cztery miliony złotych (4.000.000zł).


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy zakłady bukmacherskie są tematem tabu w Polsce?
Następny artykułPoradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich – bardzo oryginalnie, nieprawdaż?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.