Aplikacje na smartfony w dzisiejszych czasach pochłaniają nam coraz więcej czasu, mimo iż wiele czynności nam one ułatwiają. Bukmacherzy naturalnie nie zamierzają zostawać w tyle, dlatego też dziś opiszemy sobie, co za ciekawostkę przygotował dla nas legalny bukmacher Betclic!

Aplikacja dla ,,mobilnych” – od Betclic

Aplikacji mobilna BetClic – rejestracja

Dzięki technologii, telefony cały czas idą do przodu. Przepraszam, smartfony. W dzisiejszych czasach, możemy nawet zarejestrować swoje konto bukmacherskie na naszym telefonie a na dodatek cały proces odbywa się dokładnie tak samo, jak na stronie internetowej bukmachera Betclic Różnica polega na tym, iż tutaj możemy wszystko załatwić w domu, poza nim albo po prostu gdzie tylko mamy na to ochotę.

BetClic jeszcze przed tym, jak uzyskał legalność w naszym kraju, (był przez pewien okres nielegalnym bukmacherem) oznajmił, że zamierza zaoferować swoim typerom dedykowaną aplikację mobilną na smartfony. I tak rzeczywiście się stało. Obecnie pobieranie aplikacji BetClic możliwe jest na dwa najpopularniejsze systemy mobilne na świecie. Co bardzo ważne, w każdym przypadku możliwe jest korzystanie z programu zarówno na smartfonach, jak i tabletach!

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Betclic mobilnie – jak pobrać?

Aplikację mobilną Betclic można pobrać za darmo na stronie tego bukmachera. Jeżeli posiadamy iPhone’a bądź iPada, sprawa jest znacznie prostsza. W takim przypadku wystarcza nam wejście do App Store i znalezienie aplikacji od Betclic lub na stronę www.betclic.pl. Dlaczego nie jest tak samo w przypadku sklepu Google Play? Wszystko przez politykę dotyczącą hazardu, która jest zabroniona w sklepie Google Play.

Na dodatek, Betclic zdecydował, że gracze, którzy chcą na początek przygody z obstawianiem, otrzymają na dobry początek cashback. Może on wynieść nawet 510 PLN i jest przyznawany w formie zwrotu stawki przy pierwszym zagranym kuponie, który okaże się przegrany. Trzeba pamiętać, iż przy rejestrowaniu się w Betclic potrzebny jest do wpisania kod promocyjny. Łatwo go zapamiętać – brzmi KOD510, czyli z końcówką taką, ile wynosi maksymalny bonus do odebrania!

Aplikacja na smartfony Betclic – oferta

Aplikacja BetClic pozwala przede wszystkim na obstawianie meczów z oferty pre-match, ale także na typowanie wyników na żywo, przeglądanie statystyk czy korzystanie z promocji bukmacherskich. Nie zapominajmy również o tym, że dostępne są na stronie Betclic transmisje meczów na żywo za darmo! Oferta zakładów mobilnych wygląda tak samo jak w przypadku standardowej strony internetowej.

A co jeśli chcemy obstawiać karty?

Polska władza na ten moment zezwala tylko Totalizerowi Sportowemu na prowadzenie Kasyna online oraz tym podobnych usług, dlatego też w aplikacji mobilnej BetClic nie można grać w pokera online, kasyno i tym podobne. Nic nie wskazuje na to, by miało się coś tutaj zmienić, dlatego na ten moment każdemu pozostaje jedynie obstawianie online wydarzeń sportowych i tym podobnych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStrona internetowa bukmachera Milenium – nowość na rynku?
Następny artykułMilenium – czy warto jest korzystać z usługi ,,sprawdź kupon”?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.