Chciałbyś zdobyć tak naprawdę wszystkie kluczowe informacje odnośnie tego bukmachera internetowego? Czy jest to w ogóle legalna, działająca zgodnie z polskimi przepisami firma? Co oferuje ona na start? Czy są to porządne bonusy powitalne? O tym wszystkim napisaliśmy w naszym poniższym poradniku.

Betfan jest legalnym podmiotem hazardowym…

Wiele osób tego do końca nie wie. I trudno się dziwić. Jak ktoś nie siedzi na co dzień w tej branży, to ma do tego prawo. Pewien problem polega na tym, że te wszystkie kwestie i tak muszą być w 100% zweryfikowane przed zarejestrowaniem konta. Wszak nieznajomość prawa niestety nie zwalnia z jego przestrzegania. Jak jednak wybierzesz tego bukmachera, to nie wykonasz żadnego fałszywego ruchu na tej płaszczyźnie. Wszak Betfan to legalna firma bukmacherska, która posiada odpowiednie zezwolenia. Zostały one wystawione pod koniec października 2018 roku. Takie dokumenty są ważne przez okres sześciu lat. Potem trzeba się o nie ponownie ubiegać.

Uważamy jednak, że jeśli podmiotowi hazardowemu Betfan udało się w 2018 roku, to za niecałe trzy lata będzie dokładnie tak samo. Zawsze bowiem najtrudniejszy jest pierwszy raz. Warto zaś zaznaczyć, że Betfan to firma bukmacherska, która do tej pory świetnie wywiązuje się ze swojej roli. Nie daje zatem żadnych powodów, by uznać ją za niegodną zaufania itp. Jest to nieprzypadkowo mocno rekomendowany podmiot hazardowy. Nie tylko przez ekspertów, którzy zjedli zęby na tej dziedzinie. Tak samo jest w przypadku użytkowników tego bukmachera.

Cashback do 600 PLN dla każdego nowego usera Betfan

Betfan gwarantuje świetne bonusy. I to tak naprawdę dla każdego nowego Klienta tego podmiotu hazardowego. Oferowany jest np. cashback do 600 PLN. Więcej informacji na temat tej promocji znajduje się na stronie internetowej https://betfan.pl/zaklady-bez-ryzyka. Jak zdobyć bonus? W bardzo prosty sposób. Musisz na pewno założyć konto oraz wpisać kod promocyjny. Jest to po prostu „BETFAN”. Co dzieje się potem? Należy wpłacić depozyt. Maksymalnie możesz zainkasować cashback do 600 PLN.

Tymczasem minimalna stawka uprawniająca do skorzystania z tej promocji to jedynie 50 PLN. Warto zaznaczyć, że wtedy możesz już zagrać swój premierowy kupon w tym podmiocie hazardowym. Jeśli wygrasz, to super. A jak przegrasz, to także nic wielkiego się nie dzieje. W końcu otrzymasz zwrot stawki w formie bonusu. Podlega on zaś tylko jednokrotnemu obrotowi.

Co jeszcze oferuje ta nowoczesna firma bukmacherska?

To m.in. zakład bez ryzyka. Jest on także oferowany dla wszystkich nowych użytkowników tego podmiotu hazardowego. Jeśli zdecydujesz się na ten wariant, to finalnie możesz zainkasować zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Poza tym bardzo popularnym bonusem jest podwojenie kolejnego depozytu. Co możesz dzięki temu sobie zapewnić? To promocja 100% do 1000 PLN. Maksymalnie możesz zatem zainkasować tysiąc i mieć dwa razy tyle u siebie na koncie. Z kolei minimalny depozyt to w tym przypadku 100 PLN.

Poprzedni artykułCo zrobić, aby poprawić swoją skuteczność – zakłady bukmacherskie
Następny artykułCo aktualnie warto obstawiać u najlepszych bukmacherów?
Bukmacher w Polsce ma ułatwione zadanie, gdyż nie musi już rywalizować z bukmacherami, którzy nie są legalni w naszym kraju. Polscy bukmacherzy online mogą oferować jeszcze większe promocje i darmowe bonusy.