Co aktualnie warto obstawiać u najlepszych bukmacherów?

Szczerze chcesz wybrać w końcu najlepsze podmioty hazardowe, które na ten moment działają na polskim rynku zakładów wzajemnych? Jest taka właśnie opcja. Na które podmioty się jednak w praktyce zdecydować? Poniżej przedstawiamy bukmacherów, którzy są uważani aktualnie za najlepszych. Dlaczego? Co można tam typować? Zaraz przekonasz się, że oferta jest naprawdę wyjątkowo hojna.

Czołówka polskich bukmacherów

Jeśli wybierać dla siebie jakiś podmiot hazardowy, to najlepiej decydować się na firmy bukmacherskie z samego topu. To całkowicie normalne podejście do tego zagadnienia. Bardzo często stosowane w praktyce. Aktualnie na pierwszym miejscu (biorąc pod uwagę rozmaite klasyfikacje) znajduje się STS. Ta firma bukmacherska jest przede wszystkim legalna. Dodatkowo hojna. Możesz bowiem np. zdobyć po wpłaceniu depozytu 100% do 1200 PLN. Jacy są inni najlepsi bukmacherzy w Polsce? Od dawna zastanawia Cię ta kwestia? Nie chcesz bowiem ograniczać się tylko i wyłącznie do jednej firmy hazardowej? W takim razie dobrze byłoby mieć konto także w Betfan. Ta firma bukmacherska też jest legalna. I to już od ponad trzech lat. Warto wyjaśnić, że Betfan także zapewnia świetne bonusy. Już na start możesz otrzymać cashback do poziomu 600 PLN. W czołówce znajduje się także Fortuna. Ta legalna firma bukmacherska oferuje na dobry początek zakład bez ryzyka do 600 PLN.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Do wyboru są rozmaite wydarzenia

Możesz np. zdecydować się na obstawianie różnych sportów. Każda profesjonalna firma bukmacherska oferuje nie tylko wydarzenia w trybie przedmeczowym, ale także live. Warto zaznaczyć, że masz okazję typować rozmaite dyscypliny. Do wyboru są zaś kupony solo (składające się tylko z jednego wydarzenia), akumulowane oraz systemowe (dla bardziej zaawansowanych). Na co jeszcze można się zdecydować? To np. e-sport. Nie masz zielonego pojęcia, jak typować League of Legends itp.? Okazuje się, że w ofercie podmiotów hazardowych znajdują się rozmaite rozgrywki e-sportowe. Masz do wyboru zakłady podstawowe oraz dodatkowe. Jak grać? Na pewno warto sprawdzić obecną formę konkretnych klubów. Poza tym dobrze byłoby zweryfikować pozycje w tabelach oraz to, czy wszyscy najważniejsi zawodnicy wystąpią w czasie danej konfrontacji itp. Wówczas będziesz miał większe szanse na dobre wyniki. Co jeszcze jest do typowania? Są to m.in. cieszące się generalnie niesłabnącym zainteresowaniem sporty wirtualne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Możesz grać także wydarzenia… rozrywkowe

Do Twojej dyspozycji są również tego typu właśnie opcje. Dla niektórych to swego rodzaju niespodzianka. Wiele wydarzeń rozrywkowych do obstawiania ma zaś przede wszystkim firma bukmacherska Betfan. Możesz bowiem znaleźć nawet kilkaset takich wariantów. Inne podmioty hazardowe też starają się, by ich oferta była urozmaicona. Co jeszcze jest do obstawiania? To także np. wydarzenia ze świata polityki. W firmach bukmacherskich można zatem zawierać zakłady np. dotyczące tego, kto będzie przyszłym Prezydentem, jakie partie wejdą do Sejmu RP itd.

Poprzedni artykułBetfan – sprawdź, co warto wiedzieć o tym bukmacherze!
Następny artykułCzy warto zapłacić za bukmacherskie wskazówki?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.