Bukmacherzy oferują swoim klientom do obstawiania nie tylko wydarzenia w 100% związane ze sportem. Można również typować rozmaite eventy filmowe, a także muzyczne. W Polsce niezwykle popularnym programem jest Taniec z Gwiazdami. Aktualnie zmagania uczestników można oglądać na Polsacie. Jeśli z zapartym tchem śledzicie kolejne odcinki, to możecie wykorzystać swoją wiedzę i zarobić pieniądze. Wszystko dlatego, że bukmacherzy udostępniają rozmaite zakłady – co jednak można konkretnie zagrać?

taniec z gwiazdami
Kto wygra w tym roku taniec z gwiazdami?

Kto wygra program Tańca z Gwiazdami?

Najbardziej popularnym zakładem jest oczywiście to, kto wygra cały program. W tym momencie faworytem do końcowego zwycięstwa jest Joanna Mazur z Janem Klimentem. Niewidoma biegaczka zawstydza na parkiecie całkowicie zdrowych przeciwników. Tańczy tak, że ręce same składają się do oklasków. Wydaje się, że Joanna Mazur ma w tym momencie rzeczywiście największe szanse na odniesienie finalnego triumfu.

W dalszej kolejności oceniane są szanse Agnieszki Radwańskiej. Była zawodowa tenisistka świetnie radzi sobie poza tenisowym kortem. Nie brakuje jej pasji, zaangażowania, a ciężka praca popłaca. W gronie faworytek znajduje się kolejna kobieta. To Tamara Gonzalez-Perea, która świetnie odnajduje się w różnych kawałkach. Najsłabiej, w kontekście ostatecznego zwycięstwa, wyceniane są szanse Jakuba Kucnera.

jaki kod promocyjny w sts
Darmowy bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kto odpadnie w kolejnym odcinku?

Nie musicie czekać aż do samego końca, aby wygrywać duże pieniądze. Możecie już teraz wytypować, która para pożegna się z programem już w najbliższy piątek, 12 kwietnia. W tym momencie faworytem jest Jakub Kucner. Ta gwiazda już kilkakrotnie była blisko opuszczenia programu, ale zawsze ratowały ją głosy widzów.

Jak będzie tym razem? W dalszej kolejności wyceniane są szanse Mariusza Węgłowskiego. Niektórym wydawało się, że rosły aktor już na samym początku pożegna się z programem. Mariusz Węgłowski udowodnił jednak, że duży wzrost oraz relatywnie spora waga nie muszą koniecznie przeszkadzać w wykonywaniu tanecznych pląsów na parkiecie.

Najmniejsze szanse na odpadnięcie już w najbliższym tygodniu mają Joanna Mazur oraz Agnieszka Radwańska. Jest to logiczne, ponieważ te gwiazdy według bukmacherów powinny tańczyć aż do samego końca.

Kto dłużej będzie w programie?

Fani Tańca z Gwiazdami na pewno nie mogą narzekać na brak rozmaitych zakładów. Można również obstawiać, która para dłużej będzie w programie. Jak przedstawiają się poszczególne notowania? Wszystko tutaj zależy od konkretnego bukmachera. Oczywiście, zestawione są ze sobą dwie główne kandydatki do zwycięstwa, czyli Joanna Mazur oraz Agnieszka Radwańska.

Można także wytypować, czy lepszy będzie Mariusz Węgłowski, czy może Jakub Kucner. W ofercie jest także opcja, kto lepiej zatańczy w trakcie najbliższego odcinka, który odbędzie się już w piątek. Jak zatem widać, możliwości na pewno nie brakuje, a fani tego typu programów rozrywkowych mogą nie tylko oglądać, ale także przy okazji zarabiać pieniądze na swojej wiedzy odnośnie Tańca z Gwiazdami.

Następny artykułPorady bukmacherskie dla początkujących graczy
Bukmacher w Polsce ma ułatwione zadanie, gdyż nie musi już rywalizować z bukmacherami, którzy nie są legalni w naszym kraju. Polscy bukmacherzy online mogą oferować jeszcze większe promocje i darmowe bonusy.