Każdy zadaje sobie jedno kluczowe pytanie. Co zrobić aby wygrać z bukmacherem? To pytanie zadaje sobie bardzo wiele ludzi, a my postaramy się wam na nie odpowiedzieć. Dlatego w tym artykule przekażemy co zrobić aby chociaż was przybliżyć do tej odpowiedzi. Zapraszamy!

Co zrobić aby bukmacher nie wygrał?

Bonusy bukmacherskie są po to aby z nich korzystać

Jeśli gracie na zakładach bukmacherskich to bardzo dobrze wiecie co to jest bonus bukmacherski. Dla tych co nie wiedzą to bonusy bukmacherskie są to promocje wystosowane od bukmacherów względem graczy w formie dodatkowej gotówki bądź darmowego zakładu. Może być to bonus na start lub freebet, albo jakiś inny na przykład gra bez podatku. Jest bardzo wiele możliwości i każde z nich jest jak najbardziej opłacalne. Najlepiej korzystać z bonusów wtedy gdy nie mamy 100% pewności co do danego typu. Wtedy gdy obstawimy ten zakład z bonusu i okaże się nie trafny to porażka nie będzie taka straszna, ponieważ nie tracimy swoich pieniędzy. Bardzo często bukmacherzy dają swoim typerom jakieś bonusy, ponieważ na dzień dzisiejszy konkurencja bukmacherska jest naprawdę ogromna i aby walczyć o klienta to zachęcają ich właśnie między innymi ciekawymi promocjami i bonusami.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Zacznij sobie od zakładów pojedynczych

Zakłady pojedyncze to idealne rozwiązanie dla początkujących graczy. Nie ma tutaj większego ryzyka na przegraną, a można na tego typu zakładach nabrać bardzo dużego doświadczenia. Mimo, że dużo nie da się na nich wygrać to i tak lepiej wygrywać niż srogo przegrywać. Zakłady AKO są opłacalne, lecz istnieje na nich minimalna szansa na wygraną, także ze swojej strony byśmy je tobie odradzali, a zakłady na żywo są dobrym rozwiązaniem lecz dla graczy z doświadczeniem. Tak więc, poćwicz na początku na zakładach solo,a później przejdź na wyższy poziom.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Graj częściej za małe kwoty, a nie za od razu za wielkie

W przypadku gdy zaczynasz typować, dobrym rozwiązaniem byłoby granie za małe kwoty ale częściej niż za duże ale rzadziej. Przez taką praktykę nabierzesz szybciej większego doświadczenia co pozwoli Ci iść na level wyżej. Dowiesz się tym samym jakie zakłady obstawiać, a na jakie nie koniecznie. Jest idealny zabieg dla nowych typerów. Wiadomo też, że od początku będziesz przegrywał swoje zakłady tak więc jeśli będziesz grał od początku na małych kwotach te porażki nie będą takie dotkliwe. Pamiętaj powoli, aż na sam szczyt.

Poprzedni artykułSTS – co warto wiedzieć o tym bukmacherze?
Następny artykułTypowanie meczów profesjonalnie online
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.