Każdy fan sportu, jeśli jeszcze się nie natknął to pewnego dnia na pewno natknie się na bukmachera. Wydawałoby się, że zaraz po założeniu konta najlepiej będzie zacząć grać. Nic bardziej mylnego. Zanim zaczniemy grę, musimy pamiętać o jednym – jest to hazard – czyli gra oparta na ryzyku, która jest regulowana prawnie. Związane jest to z wieloma specyficznymi przeszkodami i restrykcjami, przed którymi nikt z nas nie może się ustrzec. Co warto zrobić i jakich zasad przestrzegać, aby nasza typerska kariera nie zniechęciła nas do siebie w przeciągu pierwszych kilku dni?

porady bukmacherskie
Co zrobić zaraz po założeniu konta u bukmachera?

Pierwszy krok – weryfikacja konta bukmacherskiego

Kiedy zakładamy konto u bukmachera cały proces przebiega szybko i przyjemnie. Przeszkody pojawiają się dopiero później, kiedy dochodzimy do pierwszej wpłaty środków na konto czy próby ich wypłacenia. Tutaj praktycznie zawsze natkniemy się na przeszkodę w postaci obowiązkowej weryfikacji konta. Ale jak to? Przecież nic o tym nie było przed jego założeniem! Niestety, podanie nieprawdziwych danych może się dla nas źle skończyć, w niektórych przypadkach nawet stałym zablokowaniem zarobionych środków. Rozwiązaniem na to jest posługiwanie się wyłącznie swoimi danymi i jak najszybsze wysłanie dokumentów do administracji serwisu w ramach weryfikacji.

W czasie weryfikacji konta bukmacherskiego możemy posłużyć się jednym z następujących dokumentów: dowodem osobistym, paszportem lub prawem jazdy. Dodatkowo przy ewentualnej nieufności bukmachera może on poprosić nas o wysłanie zdjęcia z dowodem w ręce przy twarzy. Możemy zostać też poproszeni o odebranie listu na podany przez nas adres, rozmowę telefoniczną z właścicielem konta czy podpisanie dokumentu podpisem elektronicznym.

Procedury tej nie możemy uniknąć, ponieważ jest ona uregulowana prawnie i żaden bukmacher nie może w ten sposób ryzykować.

Porada – Wykorzystaj bonusy i promocje

W internecie jest mnóstwo reklam – tych bukmacherskich tutaj również nie brakuje – szczególnie na portalach sportowych. Początki w zakładach bukmacherskich zawsze są trudne, ale można sobie pomóc. Najczęściej bonusy oferują znani bukmacherzy jak fortuna, sts, totolotek, milenium, etoto, totalbet i wiele innych. Nie wszystko jest jednak tak kolorowe jak wielu początkującym się wydaje. Bonus często przyznawany jest po pierwszym depozycie lub po jednokrotnym obrocie.

Otrzymany na start czy po pierwszym depozycie bonus trzeba „uwolnić”. W tym celu należy wykonać wielokrotny obrót przy odpowiednim kursie. Oferowane są również rozmaite cashbaki, freebety i bonusy od depozytu. Należy przy tym pamiętać, że są to tzw. triki marketingowe i nie należy na nich polegać. Bonusy jednak można wykorzystać posługując się nimi umiejętnie. Aby to zrobić, należy poznać zasady bezpiecznej i spokojnej gry u bukmachera.

jaki kod promocyjny w sts
Darmowy bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poznaj rozgrywki od podszewki

Gdy zaczynamy grę u bukmachera, na pierwszą myśl przychodzi nam obstawianie zwycięzców z najpopularniejszych lig takich jak liga mistrzów, la liga czy premier league. Tak jak same mecze, takie zakłady mogą być równie emocjonujące. Ale czy poza emocjami coś w nich znajdziemy? Są to rozgrywki cechujące się tak samo dużą popularnością wśród oglądających, jak u bukmacherów i analityków. Kursy tych rozgrywek można powiedzieć są nieomylne. Nigdy nie znajdujemy w nich tzw. dziur, nigdy nie są zawyżone lub zawyżone, nie ma tutaj co liczyć na pomyłkę czy niedokładną analizę. Nad takimi rozgrywkami pracują wyszkolone zespoły specjalistów, którzy pod żadnym pozorem nie mogą dopuścić do pomyłki.

Inaczej sytuacja ma się w przypadku mniejszych rozgrywek np. w III lidze czy lidze juniorskiej. W tym przypadku bukmacher ze względu na mniejszą liczbę typerów, poświęca mniejszą ilość uwagi i przez to od czasu do czasu może zdarzyć się pewne niedopatrzenie. Dokładność kursów przy takich zdarzeniach znacznie częściej jest zaburzona niż przy innych – popularnych meczach.

Warto obserwować jedną mniejszą ligę i w ten sposób trenować swoje umiejętności przewidywania. A nóż od czasu do czasu nadarzy się jakaś okazja na tzw. „pewniaka” o lekko zawyżonym kursie. Co prawda jest to czasochłonne zajęcie, na dłuższą metę w ramach piłkarskiego hobby może się opłacić.

Poprzedni artykułPoczątki w zakładach bukmacherskich
Następny artykułNielegalni bukmacherzy w Polsce
Bukmacher w Polsce ma ułatwione zadanie, gdyż nie musi już rywalizować z bukmacherami, którzy nie są legalni w naszym kraju. Polscy bukmacherzy online mogą oferować jeszcze większe promocje i darmowe bonusy.