Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z obstawianiem e-sportu, to warto jest sprawdzić, czy nadal w ogóle możemy obstawiać zakłady na e-sport. Najlepszym rozwiązaniem będzie otwarcie konta u kilku bukmacherów. Ale o tym, co powinniście zrobić, jeśli chcecie zakładać się na e-sport, już za chwilę!

Czy w czasie pandemii możemy nadal obstawiać e-sport?

Obstawianie e-sportu a kwarantanna

Naturalnie większość spotkań sportowych (na przykład IEM 2020) została przesunięta w czasie, odwołana bądź też odbywa się bez publiczności. Może i niektóre spotkania są odwoływane, jednakże większość nadal się odbywa, dlatego nie musimy się martwić o to, że nie będziemy mieli czego obstawiać w czasie kwarantanny.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Jak wygląda obstawianie zakładów na e-sport?

Jeśli kiedykolwiek obstawiałeś wcześniej zakłady bukmacherskie, to znasz już większość potrzebnych ci informacji, dlatego iż obstawianie e-sportu w niczym nie różni się od typowania zakładów w tradycyjnych sportach. Chociaż jeśli na przykład jeszcze tego nie zrobiłeś, to posiadanie kont u kilku bukmacherów to bardzo dobry pomysł ze względu na wahania kursów na zakładach bukmacherskich i tym jak wiele można na nich zyskać lub stracić.

Koronawirus a zakłady na e-sport

Na chwilę obecną bukmacherzy z racji kwarantanny posiadają niestety dość mocno ograniczoną ofertę zakładów. Brakuje dużej ilości meczów z mniejszych turniejów, a także nie znajdziemy tutaj bardziej złożonych zakładów typu ilość zabójstw do danej minuty, dokładny wynik czy najlepszy zawodnik. Niemniej jednak do skutecznego obstawiania wystarczą te podstawowe zakłady. Należy też pamiętać, że e-sport cały czas szybko się rozwija, w przeciwieństwie do tak ustabilizowanych sportów jak np. siatkówka czy piłka nożna, gdzie wszelkie zasady są już ustalone i wprowadzane są czasem tylko niewielkie korekty zasad.

Co ciekawe, finały mistrzostw świata w najpopularniejszych grach są nierzadko bardziej popularne jak finał mundialów czy Wimbledonu. Pamiętajmy również o tym, że gry komputerowe są dostępne nawet dla osób niepełnoletnich, ale żeby móc obstawiać to niestety trzeba mieć już te 18 lat. Jeśli brakuje nam trochę do pełnoletności, to warto zacząć już się przygotowywać i zacząć grać w interesujące nas tytuły, a także oglądać rozgrywki e-sportowe, po ty by z nadejściem pełnoletności od razu zacząć wygrywać wielkie pieniądze. Niezależnie od wszystkiego, obstawianie zakładów na e-sport to dobra zabawa, na której można dodatkowo się wzbogacić.

Zarabianie na grach komputerowych?

Rynek e-sportowy to w dzisiejszych czasach ogromny biznes. Na grach możemy zarabiać spore pieniądze, a dodatkowo na wiele różnych sposobów. Możemy na przykład handlować zdobytymi przez nas skinami i innymi przedmiotami, albo próbować naszych sił w profesjonalnych turniejach e-sportowych i rożnego rodzaju imprezach, w których naprawdę można zdobyć spore sumy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypowanie e-sportu – jak to robić najlepiej?
Następny artykułNudzi ci się? To czemu nie spróbujesz obstawiania zakładów sportowych?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.