Czy warto zainteresować się prowadzeniem bloga bukmacherskiego znając się na typowaniu?

Zaangażowałeś się w ten temat? Masz na oku prowadzenie takiej właśnie strony internetowej? Wciąż się jednak wahasz? Nie wiesz bowiem, czy finalnie zdecydować się na własne blogi bukmacherskie? Dlaczego to będzie fajna opcja? Co powoduje, że coraz więcej osób (naprawdę znających się na obstawianiu zakładów bukmacherskich) robi ten krok?

Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy

Obstawiasz od czasu do czasu zakłady bukmacherskie? Dodatkowo chcesz sobie w ten sposób dorobić? To ciekawa opcja. Przede wszystkim legalna. Jeśli chodzi o obstawianie, to możesz wybrać takie podmioty hazardowe, które działają w 100% zgodnie z przepisami. Poza tym możesz legalnie zarabiać na sprzedaży typów. Np. w ramach działalności nierejestrowej. W związku z tym nie ma zawsze konieczności zakładania np. działalności gospodarczej (prowadząc prywatny blog bukmacherski). Są jednak tutaj pewne warunki. Z takiego przywileju mogą skorzystać tylko osoby fizyczne. Poza tym w przeciągu pięciu ostatnich lat nie mogłeś prowadzić żadnej innej działalności gospodarczej. Co jeszcze jest ważne? Skala przychodu. Twoje zyski w żadnym z miesięcy nie mogą przekroczyć 50% kwoty minimalnego wynagrodzenia. Jeśli masz jakieś wątpliwości w tym temacie, to warto zgłosić się do prawnika. Trzeba dokładnie przedstawić mu swoją sytuację i rozmaite możliwości pod kątem zarobku. Ekspert oceni to i pomoże Ci podjąć odpowiednie kroki.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Szansa na prowadzenie dokładnej historii swoich typów

Prowadzenie blogów bukmacherskich jest ciekawym rozwiązaniem nie tylko ze względu na kwestie finansowe. Jak ktoś zna się na tym zagadnieniu, to może sobie dodatkowo dorobić. Poza tym to opcja, by nawiązać kontakt z innymi typerami. Mniej lub bardziej zaawansowanymi. Warto zaznaczyć, że prowadzenie bloga bukmacherskiego pozwala też odpowiednio kontrolować swoje typy. Możesz bowiem mieć w jednym miejscu ich historię itp. W ten sposób np. pod koniec roku kalendarzowego dokładnie wyliczysz sobie, jakie są Twoje wyniki. Biorąc pod uwagę inwestycje, yield (najważniejszy parametr w tej branży określający poziom danego gracza) itd. Nawet jeśli w tym momencie masz dobre wyniki, to nie oznacza, że zawsze tak będzie. Warto zatem regularnie poprawiać swoje kwalifikacje. A prowadzenie bloga bukmacherskiego na pewno da Ci w tym aspekcie dodatkowe pokłady motywacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jak funkcjonują najlepsze blogi bukmacherskie na rynku?

Nie masz pojęcia, jak zacząć? Chcesz założyć własny blog, aczkolwiek jesteś w tym temacie kompletnie zielony? Warto zatem podglądnąć, jak działają topowe podmioty w tej branży. Jednym z nich jest zaś na pewno strona laolagame.com. Opisuje ona m.in. podmioty hazardowe. Ty też możesz zatem – na swoim blogu bukmacherskim – stworzyć dział dotyczący tego zagadnienia. Będziesz tam umieszczał charakterystykę wszystkich firm bukmacherskich, które są legalne. Warto także opisywać promocje bukmacherskie itp. Jeśli chcesz, by Twój blog był popularny, to stawiaj na urozmaicenie. Tak, jak robią to topowe fora online. Na ich łamach nie brakuje zatem informacji dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych.

Poprzedni artykułGdzie obstawiać w sezonie wakacyjnym 2022?
Następny artykułCzy warto korzystać z typów i analiz ekspertów w zakładach sportowych?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.