Internetowe fora bukmacherskie to miejsca, w których możemy znaleźć wiele przydatnych informacji na przeróżne tematy (o ile są związane z bukmacherką) dlatego też tak wiele osób decyduje się korzystać z tego środka poniekąd już starzejących się mediów społecznościowych, ale czy jeśli jesteśmy tematem bukmacherki zainteresowani dopiero od niedawna, to powinniśmy korzystać z for bukmacherskich?

Fora bukmacherskie – czy warto tam zaglądać?

Zanim zaczniemy – zapoznaj się z regulaminem danego forum

Praktycznie każde dobrze prowadzone forum bukmacherskie posiada odpowiedni dział który najczęściej nazywa się ,,FAQ” (Frequently Asked Questions – najczęściej zadawane pytania) bądź też, jeśli dane forum jest bardziej nastawione na Polskich typerów to jest to po prostu ,,najczęściej zadawane pytania” – gdzie prawdopodobnie również znajduje się regulamin danego forum, z którym najlepiej jest się zapoznać, bo może być to kluczowe w tej kwestii, żebyśmy nie zostali z danego forum usunięci za byle głupotę, która jest zapisana gdzieś właśnie w tym regulaminie. Dlatego też, pamiętaj o tym, aby go przeczytać.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Od czasu do czasu nie zaszkodzi sprawdzić, czy ktoś cię nie oszukuje

Szczególnie jako początkujący gracze zakładów bukmacherskich powinniśmy zwracać uwagę na prawdę przy zakładach sportowych. Sposobów na sprawdzenie prawdziwości informacji które nam ktoś podaje jest kilka, jednym z nich jest na pewno zapytanie kogoś znajomego, kto zna się na temacie (chociaż gdybyście takiego kogoś mieli to zapewne zapytalibyście się jego, a nie na forach bukmacherskich), drugą opcją jest zadanie tego samego pytania na innym forum a następnie sprawdzenie czy informacje się pokrywają. Pamiętajmy o tym, że tu do gry wchodzą pieniądze – a jak to z nimi właśnie bywa – ludzie pokazują wtedy swoje prawdziwe oblicza.

Naturalnie nie jest mądre sprawdzanie każdej, jednej informacji jaką dostaniemy od osób na internecie, ponieważ raz to spora strata czasu a dwa po pewnym czasie dostalibyśmy manii prześladowczej, jednakże jeśli chcemy tą wiedzę wykorzystać w celach majątkowych, to zdecydowanie lepiej byłoby gdyby te informacje które zdobywamy były ze sprawdzonego źródła, czyż nie? Dlatego też – sprawdzenie czy ktoś nas nie chce oszukać podczas dawania nam ,,rad” powinno być poniekąd naszym priorytetem, tylko pamiętajmy o tym aby z tym nie przesadzać.

Typowanie z kimś jest lepsze niż ,,solo”

Fora o tematyce zakładów bukmacherskich to dobre miejsca na znalezienie takowych znajomości. Ogromnym plusem takich miejsc jest ilość kontaktów, jakie możemy uzyskać – jednakże jest również większa szansa na to, że wśród tych znajomych, znajdą się naciągacze i oszuści. Ten sposób ma ten plus, że obstawiając wraz ze znajomymi, mamy potencjalnie większe szanse na to, aby nasze typy były prawidłowe, z racji tego że ,,co dwie głowy – to nie jedna” – a więc zauważenie pewnych szczegółów lub informacji może się okazać nieocenione przy obstawianiu danego zakładu bukmacherskiego, dlatego też korzystając z for bukmacherskich warto jest skorzystać z pomocy ,,znajomych od typerki”.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie piłki nożnej u bukmachera
Następny artykułStrona internetowa bukmachera Milenium – nowość na rynku?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.