Gdzie obstawiać w sezonie wakacyjnym 2022?

Tajemnicą poliszynela jest zasadniczo to, że zakłady bukmacherskie są coraz popularniejsze w Polsce. Ty także się nimi interesujesz? Już jakiś czas temu postanowiłeś nawet, że założysz (w czasie wakacji) konto w jednym z podmiotów hazardowych? Gdzie opłaca się dokonać rejestracji? Na jakie czynniki na pewno należy zwracać tutaj uwagę?

Wybierz legalne podmioty hazardowe

O czym dobrze byłoby pamiętać w czasie podejmowania finalnych decyzji w ramach tego zagadnienia? Na szczęście osoby początkujące nie muszą tutaj czuć się pozostawione same sobie. Można bowiem zdecydować się na wsparcie od innych. Są zaś rozmaite strony internetowe, które przedstawiają bieżące rankingi podmiotów hazardowych itp. Z nich wynika, że trzeba zdecydować się m.in. tylko na legalne firmy bukmacherskie. Dobra informacja jest zaś na szczęście taka, że tego typu podmiotów nie brakuje. Profesjonalni bukmacherzy w Polsce muszą działać na bazie przepisów, które są zawarte w Ustawie Hazardowej. Została ona znowelizowana (w największym zakresie) na początku lipca 2017 razy. Zasady jasno określają, kto może obecnie oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Należy m.in. posiadać stosowne licencje. Warto dodać, że te dokumenty są oddzielnie wystawiane pod kątem działalności stacjonarnej oraz online. Jak można zaś sprawdzić te kwestie? M.in. właśnie analizując bieżące rankingi podmiotów hazardowych. Dodatkowo możesz sprawdzić Rejestr Domen Zakazanych. Zazwyczaj jest tak, że każda legalna, transparentna firma bukmacherska informuje o tym aspekcie po prostu na własnej stronie internetowej.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Zdecyduj się na hojne firmy bukmacherskie

W grupie legalnych podmiotów hazardowych na pewno znajduje się STS. Ta firma bukmacherska jest bardzo dokładnie scharakteryzowana na rozmaitych portalach online o tej konkretnej tematyce… W tym momencie (nie należy spodziewać się szczególnych zmian w najbliższym czasie) STS jest najlepszy na terenie Polski. Dlaczego tak się dzieje? Na pewno najlepsi bukmacherzy są legalni. Dodatkowo mają świetne oferty na start. W STS można oczywiście liczyć na znakomite bonusy. Co oferuje obecnie ta firma? To m.in. zakład bez ryzyka (do 100 PLN). Aby zaś z niego skorzystać, należy przede wszystkim założyć konto. W czasie wykonywania tego zadania musisz zadbać o to, by był wpisany kod „STS100” (zazwyczaj kod generuje się automatycznie, ale nie zawsze tak się dzieje). Dzięki temu uzyskasz dostęp do wyżej opisanego bonusu. Poza tym możesz zainkasować nawet 1500 PLN. By tak się stało, trzeba dokonać rejestracji, a potem w ciągu miesiąca trzykrotnie wpłacić pieniądze. Jakie są inne legalne podmioty hazardowe, które przy okazji są bardzo hojne? Chodzi o Fortunę, Betfan, Betcris, LV Bet, Superbet itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Czy warto posiadać konto w Betclic?

Tak. Szczególnie jeśli interesujesz się walkami w ramach Fame MMA. Wszak ta firma bukmacherska to jedyny sponsor (jeśli chodzi o branżę hazardową) tej federacji freak fight. A kolejna gala zbliża się wielkimi krokami. Już 26 sierpnia w main evencie Aniela Bogusz postara się o kolejne zwycięstwo przeciwko Marcie Linkiewicz.

Poprzedni artykułCzy warto zapłacić za bukmacherskie wskazówki?
Następny artykułCzy warto zainteresować się prowadzeniem bloga bukmacherskiego znając się na typowaniu?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.