Typowanie zakładów na siatkówkę zazwyczaj nie jest łatwym zadaniem – w końcu aby wygrać, trzeba się postarać. Dlatego też dziś przedstawimy ci, co musisz zrobić, aby obstawiać siatkówkę – i nie przegrać!

Jak obstawiać siatkówkę – aby nie przegrać? Poradnik bukmacherski 2021

Zwracaj uwagę na kaliber zawodów

Zwróć uwagę na to, że mecze reprezentacji są tutaj zdecydowanie najwyższym priorytetem, co nie jest oczywiste w innych grach zespołowych. Publiczność drużyn siatkarskich na zawodach międzynarodowych jest znacznie większa niż w rozgrywkach klubowych. Oczywiście liga krajowa czy Liga Mistrzów UEFA są również bardzo ważne, ale igrzyska olimpijskie, mistrzostwa i mistrzostwa świata są priorytetami większości zespołów siatkarskich.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Warto też zaznaczyć, że różne zespoły będą traktować spotkania na różnych etapach sezonu w oparciu o własne cele lub założenia. Generalnie nie zaleca się obstawiania w pierwszych rozgrywkach, dotyczy to wszystkich sportów zespołowych – ale w szczególności siatkówki. Wielu początkujących graczy zakładów bukmacherskich stara się obstawiać już pierwsze mecze, ponieważ utrzymują, że to właśnie wtedy najlepiej jest typować, bo przecież jest najmniej informacji na ten temat – więc bukmacherzy też potencjalnie nic nie wiedzą, prawda? Może i tak, ale zawsze powinniśmy pamiętać, że to bukmacherzy mają przecież przewagę, a my musimy formułować pewne wzorce, które dadzą nam pewne pojęcie, która drużyna może wygrać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czynniki, na które powinieneś zwrócić uwagę

Chociaż większość stadionów jest bardzo podobna, sytuacja na każdym z nich jest inna, ważne jest, aby umożliwić sportowcom dostosowanie się do nowych warunków. W związku z tym wysokość sufitu, wysokość i rozkład świateł nad parkietem, a nawet układ widowni i ich odległość od boiska. Dlatego warto pamiętać, że drużyny, które codziennie rozgrywają mecze w prywatnym lobby, mogą napotkać większe problemy z obiektami na wczesnych etapach rozgrywki.

Stawiając zakład na konkretny mecz, ważne jest, aby zrozumieć skład zespołu, zwłaszcza jeśli próbujesz przewidzieć wynik niektórych małych wydarzeń. Więc jeśli to możliwe, poczekajmy, aż zrozumiemy ranking obu drużyn. Na tak wielu spotkaniach zdarza się, że nie każdy trener wyśle najsilniejszy skład, który często daje odpocząć zmęczonym gwiazdom. Chociaż siatkówka jest sportem zespołowym, charakteryzuje się brakiem głównych napastników przez co tak naprawdę ciężej jest przewidzieć, kto będzie na jakiej pozycji. Mimo wszystko gracze, którzy są doświadczeni w obstawianiu zakładów na siatkówkę potrafią rozgraniczyć, którzy zawodnicy zazwyczaj znajdują się na danej pozycji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie siatki u bukmachera – jak to robić?
Następny artykułWybór bonusu bukmacherskiego – jak to zrobić?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.