Wyścigi konne w zakładach bukmacherskich to praktycznie obok psich wyścigów najstarsza forma hazardu na świecie. Jednakże w dzisiejszych czasach, mało kto interesuje się już tą dyscypliną sportową.

Obrońcy praw zwierząt – główny przeciwnik zakładów na wyścigi konne

Wiele osób powie dzisiaj, że nie żyjemy już w tych bandyckich ,,latach średnich” (chodzi o średniowiecze) bądź w industrialnym wyzysku. To po części prawda, ale nie będziemy tutaj zagłębiać się w polityczną sytuację na świecie, ponieważ skupiamy się tutaj głównie na tematach związanych z bukmacherką. Oryginalne, czyż nie? No ale wracając do tematu przewodniego, obrońcy praw zwierząt. Nie będziemy tutaj nikogo oceniać (ani też niczyich zachowań), ale statystyczny Europejczyk, jeśli już zaczyna słyszeć ,,obrońcy” to nawet tu nie trzeba dokańczać zdania, wyobraźnia sama zaczyna działać, przez co automatycznie zaczyna to odstraszać od tej kategorii sportu, dlatego wyścigi konne nie są dzisiaj zbyt popularną kategorią jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.

Do rzeczy – jak obstawiać?

Ale jesteście niecierpliwi. A cierpliwość to cnota dobrego typera zakładów bukmacherskich. No już, przecież tylko żartowaliśmy. Do rzeczy, aby zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie na wyścigi konne, powinniśmy przede wszystkim rozejrzeć się za firmą bukmacherską, która takie zakłady oferuje. Co do samych zawodów, niestety nie są one częstym przedsięwzięciem, dodatkowo z racji tego, że na torze musi panować odpowiednia temperatura, jest to sport mocno sezonowy.

Wiadomo, konie nie mogą ślizgać się na lodzie w ,,metalowych bucikach”, kiedy biegną po torze przy prędkościach rzędu 40km/h. Po rozejrzeniu się za odpowiednią firmą bukmacherską dobrym pomysłem byłoby tutaj przede wszystkim dowiedzenie się czegokolwiek na temat wyścigów konnych, czyż nie? Świetnym sposobem na to są fora bukmacherskie, które przy naszym odpowiednim zachowaniu (kultura przede wszystkim) będą nam w stanie pomóc w zdobyciu wiedzy. Jeszcze innym sposobem są poradniki dla początkujących bukmacherów. Kolejnym sposobem jest zagłębienie się w lektury na temat wyścigów konnych, oraz samej biologii tych zwierząt. Konie wystawiane na wyścigach to w większości wyselekcjonowane jednostki, które trenują przez całe życie, tylko po to aby się ścigać.

Jeśli chodzi o samo typowanie, to w zależności od bukmachera możemy postawić, który ,,koń” (ponieważ jeździec jest w tym sporcie o dziwo praktycznie nieważny) zajmie pierwsze, drugie bądź trzecie miejsce. Przed zdecydowaniem się na obstawianie zakładu, należy bliżej przyjrzeć się naszemu faworytowi, przede wszystkim sprawdzić, jak ostatnio sobie radził na ile wycenia się jego wygraną i tak dalej. Im wyższy ,,kurs” na danego konia oferuje firma bukmacherska, tym mniejsze szanse na sukces (według bukmachera oczywiście). Nie jest powiedziane, że nie będziemy mieli do czynienia z niespodzianką, ale nie jest to zbyt często spotykane, wiadomo ,,fortuna jest ślepa”.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak najlepiej obstawiać e-sporty u bukmachera?
Następny artykułCzy zakłady bukmacherskie są tematem tabu w Polsce?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.