W 2019 roku obstawianie zakładów bukmacherskich ciągle zyskuje na popularności – jednym z powodów dla istnienia takiego stanu rzeczy jest fakt, że powstaje coraz większa liczba firm bukmacherskich. To z kolei skutkuje tym, że powiększa się konkurencja między nimi. Każdy bukmacher stara się w jak najefektywniejszy sposób przekonać do założenia u siebie konta graczy – dzięki temu wzrastają wynagrodzenia graczy. Bukmacherzy organizują też liczne promocje startowe, dzięki którym zwabiają do zarejestrowania duże ilości użytkowników. Zapraszamy do lektury poniższego artykułu – omawiamy w nim poszczególne metody płatności pozwalające na opłacenie konta bukmacherskiego. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego początkującego typera zakładów wzajemnych online.

metody płatności bukmacherskich
Jak wpłacić pieniądze do bukmacherów legalnie działających w Polsce

Sytuacja na polskim rynku zakładów wzajemnych 2019

W tej chwili zakłady bukmacherskie cieszą się olbrzymią popularnością – nic dziwnego, co i rusz powstają nowe firmy bukmacherskie, które oferują swoim użytkownikom bardzo atrakcyjne warunki. Na ten moment istnieje dziewięć legalnych firm bukmacherskich, które posiadają od Ministerstwa Finansów specjalne licencje. Aż siedem spośród nich udostępniło również swoim graczom platformy internetowe, poprzez które mogą zawierać zakłady bukmacherskie bez wychodzenia z domu. 

W internecie można korzystać z usług bukmacherów takich jak LV BET, STS, Fortuna, eToto, Totolotek, Milenium Betclic czy PZBuk. Warto jednak pamiętać o tym, że niektóre firmy bukmacherskie posiadają swoje strony internetowe mimo tego, iż nie posiadają stosownych licencji, które by je do tego uprawniały – jednym z nich jest chociażby firma bukmacherska z Rumunii o nazwie Superbet, która posiada wyłącznie licencję na świadczenie usług za pośrednictwem punktów stacjonarnych. 

bukmacher betclic w polsce
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na cashback

Jak opłacić swoje konto u bukmachera?

Istnieje bardzo wiele sposobów na opłacenie swojego konta bukmacherskiego – w tym zakresie jest bardzo wielu bukmacherów stosujących bardzo elastyczne warunki. Niektóre legalne firmy bukmacherskie posiadają nawet mniej popularne metody płatności, takie jak Blik, Neteller czy Paysafecard. Oczywiście w tej chwili największą popularnością cieszą się płatności dokonywane za pomocą kart debetowych i kredytowych oraz przelewy błyskawiczne. Poniżej opisujemy w sposób dokładny najpopularniejsze sposoby zasilenia swojego konta bukmacherskiego.

Opłać swoje konto bukmacherskie kartą kredytową lub debetową

Jak opłacić swoje konto bukmacherskie za pomocą karty debetowej lub kredytowej? Na wstępie należy zaznaczyć, że jest to naprawdę bardzo proste. Nic dziwnego, że jest to metoda płatności ciesząca się największą popularnością wśród typerów. Korzystają z niej równie chętnie zarówno nowi jak i stali gracze operatorów zakładów wzajemnych. Jest to metoda posiadająca szereg zalet – jedną z nich jest na przykład jej stuprocentowa darmowość – zrealizowanie transakcji w ten sposób nie naraża nas na ponoszenie jakichkolwiek opłat dodatkowych czy prowizji.

Warto również wiedzieć o tym, że płatność kartą debetową lub kredytową jest również bardzo bezpieczna – nie istnieje ryzyko, że ktoś ukradnie nasze poufne dane osobowe i wykorzysta je przeciwko nam. Transakcje wykonywane za pomocą karty kredytowej lub debetowej są bardzo szybkie – w większości przypadków wysyłane przez nas środki trafiają na nasze konto bukmacherskie już kilka minut po sfinalizowaniu transakcji.

Dodatkowym atutem metody płatności kartą debetową i kredytową jest fakt, że praktycznie wszyscy polscy legalni bukmacherzy online oferują ją swoim klientom – nie dotyczy to tylko bukmachera eToto oraz Milenium – wszyscy pozostali umożliwiają swoim użytkownikom opłacenie swojego konta za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Jakie informacje należy podać przy realizowaniu transakcji kartą debetowej? Jest to bardzo proste i nie różni się znacząco od zwykłych transakcji realizowanych w zwykłych sklepach internetowych – podajemy imię i nazwisko posiadacza karty, numer karty oraz kod CVC.

Poprzedni artykułIle można wygrać u bukmachera? Jak grać odpowiedzialnie, aby wygrywać?
Następny artykułJak najlepiej obstawiać e-sporty u bukmachera?
Bukmacher w Polsce ma ułatwione zadanie, gdyż nie musi już rywalizować z bukmacherami, którzy nie są legalni w naszym kraju. Polscy bukmacherzy online mogą oferować jeszcze większe promocje i darmowe bonusy.