Ostatni weekend wakacji się za niedługo zaczyna, jednakże znając aktualną sytuację na świecie i w Polsce, niewiele osób pożegna 2020 rok z żalem. Jednakże jeśli czytasz ten artykuł, to zapewne chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zakładów bukmacherskich, prawda? Dlatego też, przygotowaliśmy te najlepsze porady odnośnie obstawiania – właśnie dla ciebie!

Najlepsze porady bukmacherskie na ostatni weekend wakacji

Nawet jeśli jesteś doświadczonym graczem – to zarejestruj się u innego bukmachera!

Tak jak wyżej – nawet jeśli obstawiasz u jednego bukmachera od lat, to mimo to warto jest zarejestrować się u kolejnego, w końcu jest to całkowicie legalne i do wyboru jest 19 bukmacherów, a na dodatek ich liczba stale rośnie z roku na rok coraz więcej firm ubiega się o weryfikację i uzyskanie zgody Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów online. Rejestracja u innych bukmacherów jest dodatkowo totalnie bezpłatna. Ponadto możemy również skorzystać z darmowego bonusu na start zapewnianego przez innych bukmacherów, przez co twoje doświadczenie może ułatwić Ci obrót tym bonusem ale pamiętaj, że legalni bukmacherzy postarają się, abyś nie mógł wypłacić swojego bonusu z konta bukmacherskiego tak łatwo.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Nigdy nie bierz zakładu za ,,pewny”

Nawet jeśli jakimś cudem uda ci się opanować całą wiedzę o danym sporcie, to w historii sportów możemy znaleźć takie przypadki, gdzie jedna drużyna dogaduje się z drugą i jedna z nich celowo przegrywa mecz, więc nawet jeśli ty Jeśli zrobisz wszystko dobrze, możesz wytypować źle. Niekiedy bukmacherzy dowiadują się o tym w ostatnim momencie, dlatego też ważną rzeczą do zapamiętania jest na przykład sprawdzenie, czy kursy uległy zmianie przed postawieniem naszego zakładu. Wracając jednak do tematu – z tego powodu właśnie nigdy nie powinieneś brać danego zakładu jako ,,pewnego” ponieważ jeśli wykonałeś wszystko tak jak należy, i postawiłeś na dany mecz duże pieniądze – to i tak jest szansa, że te pieniądze stracisz.

Jeśli chcesz obstawiać e-sporty

O ile dopiero na przykład zaczynasz obstawiać e-sporty, to warto jest wiedzieć, że w większości przypadków bukmacher zapewnia 100% bonus za pierwszy depozyt środków lub coraz bardziej popularny darmowy zakład, czyli darmową kwotę pierwszego zakładu. Jeśli sprawdzimy ofertę niektórych czołowych firm (takich jak STS), możemy znaleźć bonus, który nam odpowiada, i oczywiście czasami są bonusy specjalnie dla e-sportu. Oczywiście warto zapytać znajomych, może niektórzy z nich brali udział w zakładach bukmacherskich, takich jak zakłady e-sportowe, lub przeczytali informacje o firmach bukmacherskich na niektórych stronach internetowych o ich nowych bonusach. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z tą grą, pamiętaj, że przegrywanie jest ważną częścią gry w zakładach bukmacherskich Niestety, nie ma sposobu na rozwiązanie tego problemu, a im bardziej jesteś sfrustrowany, tym bardziej prawdopodobne jest, że nie będziesz mógł obstawiać z głową, ponieważ znowu nie wybrałeś prawidłowego wyniku. Pamiętaj, że ta gra została stworzona, aby Cię bawić, a nie po to, abyś za każdym razem, kiedy obstawiasz się denerwował.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułO czym musisz wiedzieć – jeśli chcesz obstawiać typy sportowe?
Następny artykułObstawianie u bukmacherów – jak to robić z sukcesami?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.