Z racji aktualnej kwarantanny w Polskiej sieci jest wysyp nowych graczy, którzy nie mają pojęcia o tym, na co powinni uważać przy typowaniu zakładów na sport. Dlatego też dziś przedstawiamy wam nasz nowy poradnik, który pomoże wam w lepszym zrozumieniu świata typów sportowych!

O czym musisz wiedzieć – jeśli chcesz obstawiać typy sportowe?

Czasami lepiej nie wierzyć ,,zwycięzcy”

Obecnie od czasu do czasu, np. na wykopie, pojawia się ktoś, kto chwali się wygraną kilka zakładów z rzędu i zaczyna się tym chwalić, ekscytować, no i pouczać innych. Ludzie naturalnie próbują zapytać taką osobę, jak to zrobił. Oczywiście, jeśli jest to osoba, która ani myśli nas oszukać – odpowie normalnie. Jednakże czasem, są to oszuści, i w takich wypadkach najczęściej odpowiadają od niechcenia, aby takie zapytania ,,śłać na PW”, a po dłuższym czasie ogłaszają, że nie mają już czasu na odpowiadanie – i kto chce, może wejść na ,,jego grupę” aby się dowiedzieć wszystkiego. A wejście na taką grupę zazwyczaj jest, tu o nie dziwo, płatne. Wnioski radzę wyciągnąć samemu.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Które sporty najlepiej obstawiać?

Jak wynika ze statystyk bukmacherów, dyscypliną sportu, na którą w ostatnim czasie obstawia typy bukmacherskie najczęściej, jest e-sport, który cieszy się obecnie największą popularnością wśród bukmacherów. Eksperci z branży szacują, że duże zainteresowanie e-sportem stoi brak spotkań sportowych, a wszyscy wiedzą, że jest to spowodowane przez koronawirusa, przez co fani nie mogą obstawić wyniku meczu swojej ulubionej drużyny. Popularność e-sportu wynika również z faktu, że prawie ludzie na całym świecie mają do czynienia z grami online od dzieciństwa, co sprawia, że ​​częściej mają chętkę oglądać, co się dzieje w świecie gier. Naturalnie z nudów mogą również zacząć obstawiać e-sport, jednakże zapewne, kiedy to wszystko się skończy wrócą do swoich ulubionych typów sportowych.

Podejdź do bukmacherki jak do zabawy

Bardzo wiele osób myśli o zakładach bukmacherskich tylko jako o sposobie na zarobienie pieniędzy. Takie rozumowanie jest bardzo błędne, z racji tego, że bardzo szybko się na tym przejedziemy. Jeśli chcemy obstawiać zakłady bukmacherskie, to powinniśmy patrzeć na to pod kątem zabawy, a nie tego, że chcemy na tym zarabiać. W większości przypadków to właśnie bukmacher wygrywa, a nie gracz, i nastawianie się na wielkie wygrane, tylko nas zdemotywuje. Dlatego też – jeśli chcesz grać dla pieniędzy, a nie dla zabawy – znajdź sobie inne zajęcie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać zakłady sportowe? – Poradnik od eksperta
Następny artykułNajlepsze porady bukmacherskie na ostatni weekend wakacji
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.