Obstawianie piłki nożnej może być naprawdę trudne, jeśli sobie tego odpowiednio nie ułatwimy. Sposobów na ułatwienie sobie życia w tym przypadku jest mnóstwo, jednakże to zależy tylko od nas jak bardzo sobie to uprościmy. No dobrze, ale o czym powinniśmy pamiętać jeśli chcemy obstawiać zakłady bukmacherskie na piłkę nożną?

Obstawianie piłki nożnej u bukmachera

Przed obstawianiem meczy – musisz mieć kogoś kto te zakłady przyjmie…

Na tą chwilę, w naszym kraju funkcjonuje szesnastu legalnych bukmacherów, którzy posiadają odpowiednią licencję Polskiego Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów na terenie naszego kraju. Oprócz tego, tacy bukmacherzy dbają o to, aby zarówno nowi jak i doświadczeni gracze mieli szerokie pole do manewru jeśli chodzi o obstawianie sportów. Co więcej, legalne firmy bukmacherskie gwarantują nam różnorodność tych zakładów na niemalże wszystkie dyscypliny sportowe. Gracze mogą również typować, kto strzeli gola, jaki będzie dokładny wynik do przerwy – także wybór legalnego bukmachera na samym początku jest kluczowy, ponieważ im lepszy bukmacher, tym lepsza opcja wyboru dla nas.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Po wyborze bukmachera – dowiedz się czegoś więcej na temat piłki nożnej

Jeśli chcemy wygrywać na zakładach bukmacherskich, to wypadałoby najpierw znać się na tym co zamierzamy robić, nieprawdaż? Dlatego też przed typowaniem wyników u bukmachera powinniśmy zdobyć przynajmniej odrobinę wiedzy na temat piłki nożnej, która pozwoli nam na to, aby po prostu lepiej przewidzieć wynik danego meczu. Fora bukmacherskie to świetny sposób na jej zdobycie, z racji tego, że na renomowanych prekursorach dzisiejszych mediów społecznościowych możemy znaleźć osoby, które z typowaniem są za pan brat, i mogą nam udostępnić odpowiednie dla nas na start porady odnośnie typowania zakładów bukmacherskich, oraz rzeczy na które powinniśmy uważać przy naszych pierwszych typach.  

Oglądanie wybranych spotkań bez obstawiania jest również całkiem niezłym sposobem na to, aby zdobyć odrobinę doświadczenia, o ile oczywiście będziemy pamiętać o tym, żeby po danym spotkaniu sportowym nagrać odpowiednio to spotkanie, a następnie je przeanalizować, oraz porównać z wynikiem który uprzednio byśmy postawili – oraz zaraz po wykonaniu takowej analizy. Jest to bardzo ważny ruch – ponieważ praktycznie cały świat bukmacherki opiera się właśnie na przewidywaniu danych zdarzeń sportowych.

,,Single” to świetny sposób na start

Zakłady pojedyncze, czyli ,,single” – to świetny sposób na to, aby zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie, ograniczając jednocześnie prawdopodobieństwo przegranej. Z jednej strony przy tych zakładach mamy możliwość dość częstego i regularnego wygrywania kolejnych typów, a z drugiej trzeba wiedzieć o tym jak duże będą z tego zyski, z racji tego że często bowiem bywa tak, że kurs ogólny kuponu na single nie jest duży, co przekłada się na to, że wygrane raczej wysokie nie będą. Czy w takim przypadku, a przy okazji przegranych (które również i na singlach się zdarzają), wysokość zysków będzie w stanie pokryć straty z przegranych zakładów, a do tego zapewnić wam zadowalający zysk? Decyzja należy wyłącznie do was!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy na zakładach sportowych można dużo zarobić?
Następny artykułFora bukmacherskie – czy warto tam zaglądać?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.