Każdy, kto gra na zakładach bukmacherskich chciałby wygrywać cały czas, jednakże w życiu nie ma niestety tak kolorowo. W końcu bukmacherzy zawsze starają się nie dać ci wygrać, ponieważ to w ich interesie leży, aby to oni zarabiali. Jak więc obstawiać zakłady bukmacherskie z sukcesami?

Obstawianie u bukmacherów – jak to robić z sukcesami?

Oszacuj ryzyko podczas obstawiania swoich kuponów

Jeśli nie wiesz, o czym mowa, to najlepiej zapoznaj się z typami innych graczy, które zazwyczaj udostępniane są na forach bukmacherskich – co na pierwszy rzut oka można zauważyć, to to, że każdy gracz decyduje się na inny stopień ryzyka. Czasami nawet jeden gracz może przesłać kupon o kursie 2.0 w ciągu jednego dnia i kupon na ponad 6 w dniu następnym. Jak więc określić najbardziej odpowiedni kurs ryzyka, jaki wybrać? Dlatego też trzeba się mierzyć z poziomem ryzyka. Bukmacherzy mają to do siebie, że gdy obie drużyny mają takie same szanse na wygraną, kurs dla obu drużyn wynosi 1,8. Można więc z całą pewnością stwierdzić, że w tym przypadku kupon ma 50% szans na to, że uda ci się go obstawić pomyślnie. Pamiętaj jednak o tym, że żadna metoda nie gwarantuje zwycięstwa, ale warto ocenić ryzyko i mieć świadomość szansy wygranej. Takie podejście przynajmniej częściowo eliminuje niepotrzebne rozczarowanie, które może być spowodowane przegraną.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Zacznij ,,kombinować” z bonusami bukmacherskimi

Wielu graczy zakładów bukmacherskich na początku zauważa dwa rodzaje promocji: bonus bez depozytu (freebety bukmacherskie) i zakład bez ryzyka. Na pierwszy rzut oka całkowicie darmowe fundusze mogą wydawać się bardziej atrakcyjne niż opcja zakładu pozbawionego ryzyka, ale tak nie jest. W przypadku każdego bonusu musisz najpierw zwrócić uwagę na warunki obrotu tych środków bonusowych. Jeśli zobaczysz w ofercie, że wybrany bonus nie ma ograniczenia obrotu bonusem, to śmiało możesz skorzystać z takiej oferty, a najlepiej używać obu jednocześnie. Jednakże z drugiej strony możemy z całą pewnością stwierdzić, że zakład wolny od ryzyka nieco wybija się przed tym pierwszym. Warunkiem takiego wyboru jest brak limitu obrotów w obu przypadkach, a decydującym czynnikiem jest nic innego jak skala środków promocyjnych. Kolejną zaletą opcji wolnej od ryzyka jest to, że działa tylko wtedy, gdy kupon okaże się nietrafiony, co w związku z tym może sprawić, że po postawieniu kuponu środki po prostu wrócą z powrotem na twoje konto.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Korzystaj z pomocy for bukmacherskich

Jak już wcześniej wspominaliśmy – fora bukmacherskie to świetny sposób na to, aby pomóc sobie w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Bo tak naprawdę nie musimy tutaj martwić się o to, że nie będziemy czegoś wiedzieć – wszystkie informacje są dostępne na wyciągnięciu ręki, co sprawia, że wielu graczy bardzo chętnie korzysta z tej formy interakcji z innymi typerami.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze porady bukmacherskie na ostatni weekend wakacji
Następny artykułJak obstawiać lepiej przy pomocy for bukmacherskich?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.