Obstawianie piłki nożnej to ciekawy ,,biznes” – jednakże jeśli uwielbiamy oglądać mecze online i chcemy przy okazji trochę zarobić – to musimy mieć też trochę wiedzy na temat zakładów bukmacherskich. Ale czy w ogóle warto obstawiać mecze online?

Oglądanie meczy online – czy można na tym zarobić?

Jak zacząć?

Jeśli dopiero zaczynasz, to zapewne chcesz obstawiać tylko mecze online, których wyniku jesteś pewien. Poniekąd jest to dobra decyzja, ale również nie, z racji tego, że nie podejmują przy tym dosłownie żadnego ryzyka. A tak naprawdę zakłady bukmacherskie są stworzone wokoło tego, że właśnie ryzyko w nich występuje. Jeśli jednak o ryzyko chodzi – to dużą rolę odgrywa tu stereotyp uzależnionego od gier losowych gracza, pogrążonego w długach dlatego też często większość początkujących typerów po prostu rezygnuje po pierwszym bądź drugim zakładzie. Jeżeli więc chcemy zacząć przygodę z obstawianiem rozgrywek u bukmacherów, warto odpowiednio przygotować się mentalnie na ryzyko emocjonalne (i finansowe) związane z zakładami bukmacherskimi. No ale przejdźmy dalej z tematem. Tak jak i w innych dyscyplinach, również i w piłce nożnej każde zdarzenie, które chcemy obstawić musi być przez nas dobrze przeanalizowane. Taka czynność na pewno zwiększa nasze szanse na osiągnięcie zysku. Dlatego do obstawiania piłki nożnej w zakładach bukmacherskich potrzeba odpowiednich i sprawdzonych źródeł wiedzy. Na szczęście, z racji tego że piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie, a w dobie XXI wieku i ogólnego dostępu do Internetu nie ma większego kłopotu z wyszukaniem potrzebnych nam informacji.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

A czego nie robić?

Podstawowym błędem typerów jest niechęć do podejmowania ryzyka – polega to na tym, że wolimy uniknąć potencjalnej przegranej niż mieć szansę na wygraną. Obecność takich czynników jak szczęścia czy losowości w zakładach sportowych oznacza, że nawet najlepsi ludzie od analizy sportowej mogą się czasem pomylić.

Nigdy nie obstawiaj meczów online, o których wiesz za mało

Pamiętaj, aby nie obstawiać spotkań piłkarskich – o których wiesz za mało. Nie typuj zbyt dużej ilości zakładów, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy przestać trzymać przysłowiowej ,,ręki na pulsie”. Sprawdzaj aktualne promocje bukmacherskie, zawsze można wtedy wygrać więcej lub obstawić mecz bez konsekwencji, czyli utraty przez nas naszych pieniędzy. Najważniejsze jednak jest to, że musimy pamiętać, że każdy, nawet najlepszy typer w końcu przegrywa. Warto jest mieć to gdzieś z tyłu głowy, z tego powodu że porażka będzie wtedy mniej druzgocąca.

Pamiętaj o rozsądku przy typowaniu piłki nożnej

Obstawianie piłki nożnej może być dla ciebie albo bardzo łatwe, przyjemne oraz korzystne finansowo, lub też mozolne, denerwujące i stratne. Jedynie od ciebie zależy, czy odpowiednio się przygotujesz do typowania wyników, czy zgromadzisz potrzebną wiedzę oraz doświadczenie aby w końcu pokonać firmy bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNudzi ci się? To czemu nie spróbujesz obstawiania zakładów sportowych?
Następny artykułObstawianie piłki ręcznej na zakładach bukmacherskich
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.