Jak sami widzicie – bardzo lubimy ,,oryginalne” tytuły. No ale niech pierwszy kamieniem rzuci ten, który wpisuje w wyszukiwarkę ,,co muszę uczynić, aby moja wielce wielmożna persona osiągnęła zamierzony przeze mnie cel w zakładaniu się z szanownym panem bukmacherem o pieniądze” – zamiast ,,jak obstawiać u bukmachera”. Śmieszki na bok – mamy dla was świetny poradnik, który pomoże wam w tym, abyście nie popełniali błędów na starcie. Zapraszamy do lektury.

Gra u bukmacherów- co obstawiać?

U wszystkich bukmacherów największą popularnością cieszy się na pewno piłka nożna. Po części wynika to z tego, że jest to najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie a po części z tego, że wielu grających śledzi na bieżąco rozgrywki, pasjonuje się piłką i uważa, że na tym sporcie zna się lepiej niż na innych. Jednak pozostałe dyscypliny równie mają swoich zagorzałych fanów i w ofercie każdej firmy bukmacherskiej mamy możliwość zawierania zakładów na praktycznie wszystkie sporty. Oprócz tego, masa firm bukmacherskich oferuje świetne bonusy na start, na przykład w postacifreebetów bądź innych form, dzięki którym za pierwszym razem będziemy mogli obstawiać, nie martwiąc się o nasze środki. Dlatego też – jeśli chcecie obstawiać, wybierzcie swoją ulubioną dyscyplinę sportową, w ten sposób będzie wam najłatwiej wejść do świata bukmacherki.

Kolejnym ważnym aspektem przy obstawianiu jest uzyskanie ,,przewagi” nad bukmacherem. Wiedza to jedno, jednak bardzo istotna jest tutaj umiejętność zarządzania swoimi pieniędzmi. Jeżeli chcemy zyskiwać na zakładach, zamiast tracić – to musimy skupić naszą uwagę na metodzie wyboru stawki. Ważne jest również to, aby obstawiane pieniądze najlepiej też, wystarczyły na kolejne zakłady, dlatego zarządzanie pieniędzmi to nieodłączny element zakładów bukmacherskich, ponieważ obstawianie wszystkiego ,,na jedną kartę” – nie przyniesie nam oczekiwanego rezultatu w formie pieniędzy.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

A jakie są najbardziej podstawowe rodzaje zakładów bukmacherskich?

Aby zacząć typować na zakładach bukmacherskich trzeba też znać rodzaje zakładów, czyż nie?

Poniżej przedstawimy wam najbardziej podstawowe rodzaje zakładów bukmacherskich.

  • zakład 1×2 – Jest to najpopularniejszy rodzaj zakładów, jeśli chodzi o piłkę nożną. Polega on mniej więcej na tym, że jeśli obstawimy (1) – to przewidujemy zwycięstwo gospodarzy, (X) – wydaje nam się, że będzie remis, a jeśli obstawimy (2) – to prawdopodobnie wygrają goście. Proste, prawda?
  • zakład O/U, który polega na tym że typujemy czy w meczu uda się zdobyć określoną granicę ilości punktów, czyli czy będzie tych punktów więcej czy mniej.
  • zakład specjalny – To taki rodzaj zakładów, gdzie możemy typować nie tylko wydarzenia sportowe, ale również polityczne, bądź i nawet religijne. Najprostszym przykładem tutaj jest obstawianie, kto zostanie nowym papieżem, bądź też kto zostanie następnym prezydentem na przykład Rzeczypospolitej Polskiej.

W zakładach bukmacherskich można obstawiać znacznie więcej niż tylko wynik meczu, im popularniejszy mecz, tym więcej możliwości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł5 ciekawostek na temat bukmacherki
Następny artykułSposoby na regularne wygrywanie u bukmachera
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.