Regularne wygrywanie u bukmachera nigdy nie było i nie będzie łatwe. Reklamy zdają się mówić nam jednak inaczej, jednakże w większości są to bujdy na resorach. Nikt nam nie da nic za darmo, a jeśli chcemy obstawiać ,,na chybił-trafił” – to lepiej zamiast zakładów bukmacherskich – obstawiać totolotka. Przynajmniej wtedy mamy większą szansę na wygraną.

Sposoby na regularne wygrywanie u bukmachera

Zakłady specjalne – ciekawy sposób na obstawianie, kiedy nie mamy doświadczenia w sporcie

Alternatywą na zakłady sportowe u bukmachera są zakłady specjalne. Mają one taki plus, że nie wymagają doświadczenia i wiedzy w sporcie aby wygrywać. Przykładem co możemy obstawiać jest na przykład która partia wygra następne wybory – która firma jako pierwsza wyląduje na marsie etc. – żadnych limitów na ten rodzaj zakładów nie ma, jedynym ograniczeniem jest tutaj tak naprawdę nasza zasobność portfela oraz kreatywność firmy bukmacherskiej. Minusem jednakże jest tutaj na pewno, że takie zakłady pojawiają się okazyjnie – nie są one dostępne ,,codziennie” – dlatego też musimy czasami uzbroić się w cierpliwość.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Równowaga – to jest bardzo ważna rzecz

Obstawianie zakładów bukmacherskich i regularne wygrywanie u bukmachera niekoniecznie zawsze ze sobą idą w parze. Wszystko w życiu powinno być perfekcyjnie zbalansowane – niestety jednak nie żyjemy w świecie idealnym, dlatego też rzadko taki ,,balans” występuje. Ale do rzeczy, na początku powiemy o tym, że aby regularnie wygrywać na zakładach bukmacherskich, musimy mieć jakiekolwiek pojęcie na temat dyscypliny, którą chcemy obstawiać.

Jeśli jednak tej wiedzy na temat dyscypliny, którym chcemy nie mamy, to dobrym sposobem na uzyskanie brakującej wiedzy jest przeglądanie for bukmacherskich, bądź oglądanie samych spotkań sportowych – początkowo bez obstawiania, a następnie analizowanie danego spotkania krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę działania naszych przyszłych faworytów (bądź ich przeciwników).  Następnym krokiem, zaraz po wiedzy jest obstawianie tak zwanych ,,pewniaków” – Oczywiście nie jest dobrym pomysłem typować je cały czas – chodzi tu o to żeby raz do dwóch je obstawić – po to aby lepiej zaznajomić się z typowaniem w nowej dyscyplinie sportowej. Później możemy przejść natomiast do obstawiania regularnych zakładów bukmacherskich, pamiętajmy jednak o tym, aby obstawiać na początek niewielkie sumy, z racji tego że lepiej jest na starcie mało wygrać, niż obstawić dużo i przegrać wiele. A nikt chyba nie chce oglądać poradników ,,jak przetrwać do końca miesiąca za 50zł’’ – prawda?

Taktyka obstawiania – jeśli nie będziesz się adaptował – to nie wygrasz

Posiadanie własnej taktyki obstawiania zakładów bukmacherskich jest bardzo ważne, jednakże nie możemy wpadać w stagnację, ponieważ bukmacher też jest człowiekiem – i będzie się też adaptował. Tak naprawdę – każdy ,,sposób na bukmachera” – zadziała tylko raz bo naturalnie bukmacher nie popełni tego samego błędu drugi raz – prawda?


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich – bardzo oryginalnie, nieprawdaż?
Następny artykułCzy na zakładach sportowych można dużo zarobić?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.