Istnieją różne strategie obstawiania zakładów bukmacherskich, jedni lubią ograniczać ryzyko porażki do minimum poprzez ograniczenie ilości zdarzeń na kuponie do jednego czy dwóch, inni wolą z kolei zagrać kupon który z jednej strony będzie bardzo ryzykowny, ale z drugiej da szanse na proporcjonalnie dużą wygraną.

milenium bukmacher opinie bonusy promocje
Obstawianie zakładów bukmacherskich w Milenium

W Milenium promocja 5-10-15

Obie strategie gry mają swoje plusy i minusy – w przypadku gry singlami czy dublami mamy niskie ryzyko porażki ze względu na małą ilość zdarzeń, ale odbija się to również na potencjalnej wygranej ze względu na niski kurs kuponu. Chcąc wygrać więcej trzeba podnosić stawkę kuponu.

W zakładach wielozdarzeniowych mamy z kolei odwrotną sytuację – mnogość zdarzeń na kuponie ogranicza szanse na wygraną, ale z drugiej strony pozwala zagrać za niską stawkę a i tak uzyskać przy tym wysoką wygraną. Co więc wybrać, grać mniej za więcej czy więcej za mniej? Wszystko zależy od konkretnej sytuacji a wspomóc można się ewentualnymi promocjami serwowanymi przez legalnych w Polsce bukmacherów internetowych.

jaki kod promocyjny w sts
Darmowy bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ciekawie w tym przypadku prezentuje się promocja o nazwie 5-10-15 przygotowana przez Polskiego bukmachera Milenium. Pozwala ona zwiększyć całkowitą wygraną o odpowiednio: 5, 10 lub nawet 15 procent w zależności od tego z ilu zdarzeń będzie składał się zagrany przez nas kupon. Zasada promocji jest prosta, im więcej zdarzeń na kuponie tym większa ewentualna premia przyznana ze strony bukmachera.

Mamy tu do czynienia z trzema progami: grając od 5 do 9 zdarzeń na kuponie w przypadku wygranej zyskujemy dodatkowe 5%. W przypadku gdy kupon zawiera między 10 a 14 zdarzeń – bukmacher do ostatecznej wygranej dołoży nam od siebie 10%. Jeśli natomiast zagramy kupon na którym znajdzie się 15 (lub więcej) spotkań wtedy premia będzie największa – Milenium dołoży do ogólnej wygranej aż 15%.

Wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie powinny mieć minimalny kurs 1,20 i nie być obecne w innych promocjach serwowanych w tym czasie przez bukmachera po preferencyjnych kursach (np. w ramach Happy Hours czy Typu Dnia). Nie mogą to być ponadto zdarzenia z sekcji zakładów na żywo.

Poprzedni artykułNielegalni bukmacherzy w Polsce
Następny artykułIle można wygrać u bukmachera? Jak grać odpowiedzialnie, aby wygrywać?
Bukmacher w Polsce ma ułatwione zadanie, gdyż nie musi już rywalizować z bukmacherami, którzy nie są legalni w naszym kraju. Polscy bukmacherzy online mogą oferować jeszcze większe promocje i darmowe bonusy.