Bukmacher Milenium w dniu 5 czerwca roku 2019 uruchomił nową odsłonę strony internetowej. Nowa wersja portalu ma być szybsza i przyjaźniejsza w obsłudze. Co dokładnie oferuje ona jego użytkownikom? Czy jest lepsza od poprzedniej wersji?

Strona internetowa bukmachera Milenium – nowość na rynku?

Bukmacher Milenium ukazuje nową odsłonę swojej strony!

Rok 2019 roku był pełen nowości dla Milenium. Najpierw wystartował z ofertą Wygraj Ligę, która jest rywalizacją typerów o cenne nagrody bonusowe, natomiast chwilę później udostępnił nowy widok swojej bukmacherskiej strony internetowej i aplikację mobilną na smartfony, którą za darmo można pobrać z oficjalnej witryny bukmachera pod adresem www.milenium.pl. Dla niektórych zmiany wydawać się mogły kosmetyczne, ale dość szybko można się przekonać, że wcale tak nie jest.

Polski bukmacher Milenium oferuje graczom naprawdę wiele interesujących opcji. Według oficjalnych komunikatów samego bukmachera, nowa odsłona strona charakteryzuje się lepszą czytelnością i umożliwia korzystanie z wygodnego, przebudowanego menu.

Nowy portal do obstawiania u Milenium

Porównywarka kursów bukmacherskich jest świetną nowością, która pozwala na sprawdzenie jak oferta marki Milenium wypada na tle konkurencyjnych portali online. Najnowsze funkcje i zmiany pozytywnie wpłynęły na szybkość działania strony Milenium. Widać to było już na kilka chwil po udostępnieniu nowej odmiany strony. Jak czytaliśmy w opiniach, strona internetowa Milenium może nie należy do najnowocześniejszych albo wyglądających oryginalnie. Zamiast tego może pochwalić się dużą funkcjonalnością i niezawodnością w działaniu – to często jest najważniejsze!

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Milenium bonus powitalny

Bonus powitalny od Milenium jest jednym z najbardziej chwalonych na polskim rynku. Obecnie do zgarnięcia jest nawet 3700 PLN w promocjach i darmowych bonusach. Na pewno przyda się to nam na początek naszej przygody z zakładami bukmacherskimi. No ale wracając do tematu – kursy tego bukmachera można zawsze porównać, sprawdzając jak wypadają na tle konkurencji. Już teraz można powiedzieć, że kursy bukmacherskie w Milenium są jednymi z najwyższych na rynku! U bukmachera Milenium często organizowane są ciekawe promocje okolicznościowe, konkursy z nagrodami i tym podobne. Strona działa dobrze także w wersji mobilnej – na smartfonach czy tabletach można u tego buka grać bez najmniejszego problemu!

A czy oprócz bonusu powitalnego możemy dostać coś jeszcze?

Oprócz powyższego bonusu, możemy jeszcze zrobić to nieco inaczej (wszystko jak najbardziej legalnie, po prostu bukmacher zaoferował nam lepsze warunki dla użytkowników!) i tym samym zyskać 150 PLN więcej, korzystając z kodu bonusowego od Milenium.

Kod bonusowy pozwalający na 150 PLN bonusu ekstra to BETONLINE. Jeżeli chcemy zgarnąć tę premię, musimy podać go podczas zakładania konta. Należy pamiętać, że w ciągu rejestracji nie można podać więcej niż jednego hasła bonusowego!

Jak dostać więcej od Milenium?

  • Podajemy kod promocyjny ,,BETONLINE”
  • Odbieramy standardowy bonus 1500 PLN i dodatkowe 150 PLN jako zakład bez ryzyka!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFora bukmacherskie – czy warto tam zaglądać?
Następny artykułAplikacja dla ,,mobilnych” – od Betclic
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.