Typowanie zakładów bukmacherskich jest jednym z najprzyjemniejszych zajęć jakie można wykonywać. W dodatku można na tym zajęciu zarobić całkiem przyjemne pieniądze, także połączenie przyjemnego z pożytecznym. Natomiast my dzisiaj przedstawimy wam jak w sposób profesjonalny zająć się typowaniem meczów online.

Typowanie meczów profesjonalnie online

Typowanie zakładów sportowych – czym one są?

Zakłady sportowe jest to rodzaj zakładów wzajemnych. Są one zawierane między osobą chcącą złożyć zakład, a bukmacherem lub całą firmą bukmacherską. Samo założenie się z bukmacherem jest banalnie proste, ponieważ co w tym trudnego przekazać lub zaznaczyć w aplikacji swój zakład wpłacić odpowiednią sumę pieniędzy i można już grać, większy problem znajduje się w samym doborze danego zakładu, przeanalizowaniu go oraz finalnie wygraniu z bukmacherem. Ale to nie o tym dzisiaj. Opowiedzmy o tym jak zacząć całą przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich. W pierwszej kolejności należy mieć dowód tożsamości, bez tego nie ma żadnych szans aby móc zacząć obstawiać, pełnoletność na zakładach bukmacherskich to podstawa.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Następnie oczywiście nie jest to warunek konieczny, natomiast bardzo przydatny to posiadanie konta bankowego, dzięki niemu możemy bez problemu wpłacać i wypłacać swoje pieniądze, ale i bez tego da się grać. Ostatnim krokiem jaki musimy zrobić aby zacząć grać u bukmachera na zakładach to założenie konta. Można to zrobić na dwa sposoby, pierwszy to założenie konta w punkcie stacjonarnym gdzie należy wypełnić formularz oraz okazać dokument tożsamości, a drugi wariant to założenie konta online gdzie należy internetowo wypełnić formularz, wysłać skan dowodu i gotowe. Po tym możemy spokojnie zacząć grać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W jaki sposób granie legalnie może nam pomóc?

Granie legalnie jest w tym przypadku bardzo ważne, ponieważ fiskus bardzo uparcie ściga nielegalnych bukmacherów, a w tym ludzi którzy u nich obstawiają swoje zakłady. Jest to o tyle istotne, gdyż w momencie jak cię złapią na gorącym uczynku mogą zastosować w waszym kierunku dwie możliwości karne, jedna z nich to kara finansowa która w Polsce nie jest mała, natomiast druga kara jaka nas czeka to ograniczenie wolności ci już brzmi tragicznie jeśli chodzi o zwyczajne obstawianie zakładów bukmacherskich. Więc jeśli nie chcecie trafić na tego typu zdarzenia to z naszej strony odradzalibyśmy wam grania u nielegalnych bukmacherów. Firmy które w Polsce działają legalnie mają bardzo duże bonusy bukmacherskie, dzięki którym mamy możliwość wygrania całkiem duże pieniądze co jest dobrą informacją dla tych którzy nie chcą opłacać podatku od wygranych. W dodatku jest też promocja wystosowywana w kierunku graczy, która polega na grze bez podatku. Działa ona na zasadzie takiej, że na dany zakład bukmacher może dać ci możliwość bonusu który daje ci w przypadku wygranej brak odprowadzenia podatku od tej kwoty, ponieważ opłaca to bukmacher. Dlatego podczas wyboru bukmachera do swojej gry dobrym pomysłem jest przeanalizowanie sobie wszystkich za i przeciw odnośnie nielegalnych bukmacherów.

Poprzedni artykułCo zrobić aby bukmacher nie wygrał?
Następny artykułLiga Mistrzów – co warto typować?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.