Większość graczy po uruchomieniu usługi Betgames STS była bardzo zadowolona, mimo iż technicznie wcale nie jest to typowa gra w karty. Jednakże na ten moment, to musi wszystkim wystarczyć, ponieważ alternatywy zapewne pojawią się później, jeszcze tego roku. Ale póki co – ile można wygrać w Betgames STS?

Wygrane w Betgames STS – ile można zarobić?

Na początek – jak się gra w Betgames STS?

Jak najlepiej zacząć zabawę w betgames sts? Otóż to proste – dla tych, którzy nie wiedzą, w usłudze Betgames STS nie ma nic skomplikowanego, bo kto wie jak wygląda tradycyjne obstawianie zakładów bukmacherskich, nie powinien zostać zdziwiony widokiem tej usługi. Betgames STS oferuje nam takie gry karciane jak poker, wojna oraz bakarat. Głównie ta pierwsza gra przyciąga graczy z całego kraju i sprawia, że niektórzy zdecydowali się na rozpoczęcie swojej przygody z bukmacherką.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Ile można wygrać?

Tak naprawdę bardzo ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie, z racji tego że trzeba pamiętać o tym, że do danej sytuacji zawsze wkracza wiele czynników. Można jednak śmiało powiedzieć, że legalny poker online daje zarobić lepiej, niż stawianie na faworytów w meczach piłkarskich. Kursy na gry w tej usłudze zmieniają się dynamicznie wraz z rozwojem sytuacji na stole.

Im bardziej nieprzewidywalny scenariusz uda się nam trafić tym więcej kasy będziemy w stanie zarobić. Kursy potrafią przekraczać 10, ale są też i takie, których wartość to, na przykład, 1.20. A co jeśli chcemy najpierw popatrzeć na rozgrywkę, zanim cokolwiek obstawimy? Nic trudnego, bowiem na stronie www.sts.pl dostępne jest też specjalne demo służące do podglądania rozgrywki bez inwestowania naszych środków na grę.

Wygrane ,,na wojnie” w betgames

Wojna w Betgames STS jest jedną z bardziej popularnych rozrywek, jeśli chodzi o tą usługę. Niestety, ale możemy obstawić tylko jeden wynik na kuponie, ale za to naturalnie jest możliwość typowania jednocześnie wielu kuponów. Przy kolejnych rundach aktualizowane są kursy na daną rozgrywkę. Zakłady postawione w poprzedniej rundzie nie mają wpływu na kolejne rozgrywki, zatem uczestnicy mogą można stawiać zakłady na ten sam wynik kilkukrotnie.

Co ważne, gdy dojdzie do wojny (która jest uznawana za remis), ci którzy postawili na taki wynik otrzymają wygraną, zaś w przypadku postawienia na gracza lub krupiera – nasze środki przepadną. Większość osób uważa, że nie da się wystosować odpowiedniego sposobu na grę w wojnę w Betgames STS – z racji tego że zawsze istnieje szansa, że wystąpi wojna, która sprawi że cały nasz system obstawiania rozsypie się jak domek z kart.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy Total Casino oferuje bonusy bez depozytu?
Następny artykułJak nowelizacja ustawy o grach losowych zmieniła reguły gry?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.